Alcor 3,6m

       

OBSAH SADY:

Model č. 31 Alcor o rozpětí 3,6 m je určen pro všechny příznivce sportovního a termického létání. Model vyniká stabilním letem, velmi dobře krouží a ustřeďuje se v termice. Pro termické létání je vhodné standartní nebo odlehčené provedení. Model ve standartní nebo lehké versi osazený vhodným
lehkým motorem lze létat kategorii F5J.  Pro milovníky razantního letání a létání na svahu je doporučeno volit zesílenou versi modelu, a to s křídlem s uhlíkovým D-Boxem nebo model s celouhlíkovým křídlem.
Model je rovněž možno osadit výkonným elektro motorem typu Hacker B50, KIRA 500, i v tomto případě je nutno zvolit pevnou versi modelu s D-Boxem nebo celouhlíkovým křídlem.
Pro model můžete zakoupit ochranný obal ze stříbrné odrazové folie pro ochranu křídla a výškovky před poškozením při transportu a pro ochranu před slunečním zářením. Pro pohodlnou a bezpečnou přepravu také nabízíme přepravní tašku. Více informací naleznete v sekci PŘÍSLUŠENSTVÍ. Zde také naleznete doporučené motory a serva, které lze pro model u nás také koupit.