Finesse Max

       

Finesse Max

Novinkou pro rok 2018 je  model Finesse Max , který je vhodný pro létání na letišti a v termice nebo v pevném provedení pro létání v horách a na kopcích nebo také v lehké variantě pro soutěže v kategorii F3Q.

Model vyniká elegantním klouzavým letem, dobře se ustřeďuje v termice a v pevném provedení dovede vyvinout velkou rychlost.

Model je možné obdržet nově i s prvky v odstínech Fluo barev.

Model je možné obdržet jak ve variantě větroně, tak v elektro verzi. Trup je laminátový a zesílený kevlarem a uhlíkovými vlákny. Křídlo je vždy celouhlíkové , avšak dodáváme ho ve třech různých variantách, kde se liší jen v pevnosti a hmotnosti.

 

Letová váha:

Alpská verze 5140g - akrobacie, rychlost létání do 200km/h

F3Q verze 3900g/Termická verze - zde je kolečko , maketová kabina (termické létání, kroužení , velmi lehká akrobacie , není vhodné pro rychlé létání)

Dvojitý uhlík verze - velmi zesílené křídlo vhodné pro rychlý let a akrobacii

Specifikace dodání: model je možno dodat

  1. Jako základní stavebnice - zákazník obdrží hotové a nalakované díly s funkčními křidélky a vztlakovkami u křídla, hotový nalakovaný trup  s napasovanou kabinou a zavíráním , na přání je možno nainstalovat motorovou přepážku pro verzi elektro, hotovou nalakovanou výškovku s funkční klapkou a hotovou nalakovanou směrovkou, drobné mechanické díly , čtyřhrannou uhlíkovou spojku, do které je možné umístit zátěž o hmotnosti 1,1kg.  Servo náhony standardně dodáváme s LDS systémem pro Futaba S3173, JR 181, KST nebo TGY 712. Na přání je možné zhotovit náhony i bez LDS – klasické.
  2. Na přání je možné dodat k letu připravený model