Twister 4m

       

OBSAH SADY:

Model  Twister je výborná volba pro piloty, co chtějí létat nejen razatně ,ale i termicky. Twister je model s dvoudílným křídlem s masivní čtyřhrannou spojkou, do které je možno dát zátěž až do váhy 1,2kg.Trup modelu je dostatečně prostorný až pro 6 článků lipo pohonných baterií pro případnou zástavbu elektro pohonu. Do předku trupu je možno namontovat motor o průměru 40mm .

Model je dodáván v základním provedení křídlo výškovka a směrovka celé v uhlíku a  trup je kombinací uhlíku, skla a kevlaru.Toto mu zajišťuje vysokou pevnost . K modelu je dodávána dvouplášťová kabina a je možnost si vybrat z provedení z pohledového uhlíku (nedoporučuje se pro modely, kdy přijímač včetně antén je umístěn uvnitř trupu) nebo kabiny z reflexního skelného materiálu ve stříbrné barvě, která účinně odráží sluneční záření .Poslední možností je kabina ze skla nastříkaná barvou podle volby .

Křídlo modelu je vybaveno LDS náhonovým systémem od serv s pomocným ložiskem. Tento systém náhonu je použit pro dosažení absolutně aerodynamicky čistého křídla bez výstupků.

Pro model je dodáván LDS systém pro serva s hřídelí o průměru 6mm a šroubem m3 (též je možno dodat) pro serva s hřídelí průměr 5mm a šroub 2,5mm.

Pro model můžete zakoupit ochranný obal ze stříbrné odrazové folie pro ochranu křídla a výškovky před poškozením při transportu a pro ochranu před slunečním zářením. Více informací naleznete v sekci PŘÍSLUŠENSTVÍ. Zde také naleznete doporučené motory a serva, které lze pro model u nás také zakoupit.